Clementine wydaje się teraz bardziej dojrzała.

The Walking Dead Season Three Android Download PL

 

The Walking Dead Season Three Android Download PL

Po dość udanym sezonie drugim gry The Walking Dead, mogliśmy poczuć pewien niedosyt. Firma Telltale Games postanowiła zaskoczyć nas zapowiedzią trzeciego sezonu gry. Ponownie wcielimy się w Clementine, bohaterkę wszystkich jak dotąd sezonów (Wyjątkiem jest pierwszy sezon, w którym odgrywała ona postać drugoplanową). Gra The Walking Dead wzoruje się na komiksach Roberta Kirkmana, lecz nie można powiedzieć, żeby robiła to w stu procentach. Otrzymujemy tutaj całkowicie innych bohaterów, lecz zdarzają się wyjątki jak Glenn w sezonie pierwszym, czy nawet Michonne, która otrzymała własną mini część.

Ponownie przyjdzie nam się zmierzyć z post-apokaliptycznym światem, oraz wymogiem przetrwania w nim. Jak to w tej serii bywa, ponownie otrzymujemy system rozbudowanych dialogów oraz wybory moralne, mające wpływ na zakończenie gry. Gra nie jest dynamiczna, nie możemy tutaj swobodnie się poruszać, cała gra jest utrzymana w klimacie komiksowym, poruszamy się po wybranych ścieżkach, oraz mamy określone zadania. Została ulepszona szata graficzna względem poprzednich części, lecz nadal nie jest ona doskonała. Jak to bywa w grach Telltale Games, w trzecim sezonie The Walking Dead otrzymujemy mistrzowską fabułę, czasami nawet grającą na uczuciach gracza. Chyba znajdzie się tutaj chociaż jedna osoba, która rozpaczała po pierwszym sezonie.

The Walking Dead Season Three Android Download PL
Clementine wydaje się teraz bardziej dojrzała.

Główna bohaterka, Clementine zmieniła się diametralnie od czasów sezonu drugiego. Możemy zauważyć, że jest ona bardziej dojrzała. Nie powinno być teraz komentarzy graczy, że mamy ograniczone działania z powodu grania dzieckiem. Nie mamy ich ograniczonych w sezonie trzecim, ani nie były one ograniczone w sezonie drugim. Telltale Games przedstawiło Clementine doskonale, upodobniając jej działania do działań Lee (bohatera sezonu pierwszego). I w tym roku możemy liczyć na bardzo wielką brutalność gry.

The Walking Dead Season Three Android Download PL

Gra korzysta z nowego systemu zapisów danych, dzięki któremu możemy transferować swoje zapisy między różnymi platformami. Sezon trzeci, tak samo jak poprzednie sezony, będzie korzystał z wyborów dokonanych przez nas w poprzednich częściach.

The Walking Dead Season Three Android Download PL

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.